Szanowni Państwo,
Zapraszam do złożenia oferty na szkolenie dla IT dotyczącego MB 500T00-A Microsoft Dynamics 365.
Proszę o wycenę poniższych szkoleń w zależności, od ilości uczestników:
- szkolenie MB 500T00-A Microsoft Dynamics 365 - grupa 2 osobowa
- szkolenie MB 500T00-A Microsoft Dynamics 365 - grupa 4 osobowa
- szkolenie MB 500T00-A Microsoft Dynamics 365 - grupa 6 osobowa
Specyfikacja szkolenia:
1. Język szkolenia: polski
2. Forma szkolenia: zdalnie
3. Liczba uczestników w szkoleniu: grupy 2, 4 lub 6 osobowe
Zakres szkolenia:
Zgodnie z wytycznymi MB 500T00-A Microsoft Dynamics 365 (https://docs.microsoft.com/en-us/learn/certifications/courses/mb-500t00) - każde szkolenie będzie podzielone na 10 modułów, opis poszczególnych modułów i ich zakres znajduje się poniżej.
Moduł 1: Przegląd i struktura Opis ekosystemu Dynamics 365 i głównych komponentów oprogramowania Dynamics 365 Finance and Operations (FO), opis struktury D365FO, opis istotnych czynników związanych z projektowaniem i wdrażaniem D365FO.
Laboratorium: Konfiguracja środowiska programistycznego i tworzenie projektów/modeli
Moduł 2: Narzędzia dla programistów Zarządzanie wdrożeniami systemu za pomocą Lifecycle Services, Dostosowywanie D365FO za pomocą Visual Studio, Zarządzanie kodem źródłowym i artefaktami za pomocą kontroli wersji, Praca na innych narzędziach programistycznych w celu realizacji zadań.
Laboratorium: Kontrola kodu źródłowego przy użyciu DevOps
Moduł 3: Projektowanie rozwiązań
Określenie wymaganych komponentów zbioru aplikacji i struktury serwerów, Wdrożenie Application Lifecycle Management (ALM), Projektowanie rozwiązania dla D365FO.
Laboratorium: Rozwój struktury danych
Moduł 4: Elementy AOT Tworzenie formularzy, tworzenie i rozszerzanie tabel, tworzenie rozszerzonych typów danych (EDT) i wyliczeń, tworzenie klas i rozszerzanie elementów AOT.
Laboratorium: Rozszerzanie i rozwój metadanych
Moduł 5: Tworzenie i testowanie kodu Tworzenie kodu X++, Tworzenie kodu obiektowego, Rozszerzanie funkcjonalności D365 FO, Opisywanie ram i narzędzi testowych, Wykonywanie testów jednostkowych.
Laboratorium: Rozszerzanie i rozwijanie kodu
Moduł 6: Migracja danych Opis narzędzi i metodologii migracji, Zaplanowanie strategii migracji, Przygotowanie danych do migracji i migracja danych.
Laboratorium: Eksport/Import danych przy użyciu Data Entity
Laboratorium: Cykliczny transfer danych
Moduł 7: Modele Wdrożenie funkcjonalności D365 FO.
Laboratorium: SysExtensiona Framework
Moduł 8: Integracja Identyfikacja wzorców i scenariuszy integracji danych, Wdrażanie koncepcji i rozwiązań z zakresu integracji danych, Wdrażanie cyklicznych integracji, Integracja D365FO z Microsoft Azure, Rozwiązywanie problemów związanych z procesem integracji, Wdrażanie pakietu zarządzania danymi Data Management Package API.
Laboratorium: Integracja danych
Laboratorium: Integracja Logic App
Laboratorium: Kontakt z zewnętrzną usługą sieciową
Moduł 9: Raportowanie Możliwości i ograniczenia narzędzi raportowania w D365FO, Projektowanie, tworzenie i weryfikacja raportów Dynamics, Projektowanie, tworzenie i weryfikacja obszarów roboczych Dynamics, Projektowanie, tworzenie i modyfikowanie źródeł danych, które łączą się z zewnętrznymi bazami danych dla D365FO.
Laboratorium: Raportowanie Power BI z F&O
Moduł 10: Bezpieczeństwo i wydajność Opis i wdrażanie narzędzi wydajnościowych oraz narzędzi LCS do monitorowania środowiska, polityka i wymagania dotyczące bezpieczeństwa, Podstawowe techniki optymalizacji wydajności, Optymalizacja wydajność procesów wsadowych, Optymalizacja wydajność interfejsu użytkownika, Zwiększanie wydajności integracji, Optymalizacja wydajności raportów.
Laboratorium: Funkcjonalność Async i Sandbox
Dodatkowe uwagi: szkolenie zakończone certyfikacją uczestnictwa, bez egzaminu
UWAGA!!!
Prosimy o zapoznanie się z załącznikami do niniejszego Zapytania Ofertowego, w szczególności z załącznikiem Wymagania Dokumentowe.
Dostawca składając ofertę w odpowiedzi na niniejsze zapytanie ofertowe potwierdza, że ma świadomość iż
: 1. Postępowanie prowadzone jest na podstawie OWZ obowiązujących w Cersanit S.A., Kodeksu cywilnego oraz innych przepisów prawa bezwzględnie obowiązujących.
2. Do realizacji zawartej Umowy stosuje się OWZ w zakresie nieuregulowanym odrębnie przez Strony w procesie Postępowania Ofertowego. Złożenie Oferty jest jednoznaczne z akceptacją OWZ przez Dostawcę.
3. Wybór Oferty będzie jednoznaczny z zawarciem Umowy między Stronami Postępowania Ofertowego.
---
Dokumenty, które należy dołączyć do oferty(wystarczą skany):
1. Aktualny wyciąg z KRS lub CEiDG
2. Pełnomocnictwo dla przedstawiciela Wykonawcy - podpisane zgodnie z zasadami reprezentacji Wykonawcy
załącznik:4_pełnomocnictwo_dla_dostawcy_wzór_poa_for_supplier_model_pl_eng.docx
3. Oświadczenie o posiadanym statusie przedsiębiorcy - oświadczenie dla swojej skuteczności powinno być podpisane zgodnie z zasadami reprezentacji Wykonawcy (do złożenia oferty nie jest wymagane posiadanie statusu dużego przedsiębiorcy)
załącznik:5_oświadczenie_o_statusie_przedsiębiorcy_statement_about_entrepreneurship_status_pl_eng.docx
4. Oświadczenie Wykonawcy o powiązaniach z Grupą Cersanit - podpisane zgodnie z zasadami reprezentacji Wykonawcy załącznik:6_oświadczenie_o_powiązaniach_declaration_of_connections_pl_eng.docx
---
Katarzyna Ginał
Junior Procurement Specialist
tel. 885 971 597
@ katarzyna.ginal@cersanit.com